Hide this

Results from Google Books

Click on a thumbnail to go to Google Books.

Wie doet de koningin by Remco Campert
Loading...

Wie doet de koningin

by Remco Campert

MembersReviewsPopularityAverage ratingConversations
101502,069NoneNone
Info:

2de dr. - Amsterdam : De Bezige Bij, 1984

Member:cowpeace
Collections:Your library, To readRating:
Tags:bellettrie, Nederlands en Vlaams, verhalen

None.

LibraryThing recommendations

None.

Member recommendations

Loading...
won't like will probably not like will probably like will like will love

Sign up for LibraryThing to find out whether you'll like this book.

Blurp: Het komische van de situatie vol hedendaags rollenspel en straatgedruis, met als gasten: letter, schreeuw wanhoop, kreet vreugde, domoor, praatgraag. somberman, chipolata pudding, Dolly tekkel e.v.a.
Samenv.: Bundeling van bijdragen aan de "Haagsche Post". "Letter", bezig met het concipiëren van een boek, krijgt al jarenlang geen zin op papier maar voelt zich desondanks in de literaire wereld thuishoren. "Somberman", wiens vrouw werkt, terwijl hij werkeloos is, doet het huishouden en tracht met de moed der wanhoop niet in de grijze grauwheid van zijn bestaan te verzanden. "Domoor", is altijd alleen. De mensen vinden hem saai. Hij tracht iets te verzinnen om hun aandacht te trekken "Bediende", voelt zich al een beetje belangrijk en ziet, echter niet reëel, mogelijkheden om hogerop te komen. Deze en nog talrijke personen met treffende benamingen bevolken dit boek. Zij streven vanuit hun beperkingen naar een doel dat eenvoudig en menselijk maar voor hen onbereikbaar is. De toon waarin het wordt geschreven is vol humor maar met een diepere bodem, de woorden worden gebruikt in hun diepste betekenis zoals in een gedicht.
  cowpeace | Jul 1, 2009 |
no reviews | add a review
You must log in to edit Common Knowledge data.
For more help see the Common Knowledge help page.
Series (with order)
Canonical Title
Original publication date
People/Characters
Important places
Important events
Related movies
Awards and honors
Epigraph
Dedication
First words
Quotations
Last words
Disambiguation notice
Publisher's editors
Blurbers

References to this work on external resources.

Wikipedia in English

None

Book description

No descriptions found.

The first test round has been closed. Visit the Open Shelves Classification group for details.

Quick Links

Ebooks Audio Swap

Popular covers

 

Help/FAQs | About | Privacy/Terms | Blog | Contact | LibraryThing.com | APIs | WikiThing | Common Knowledge | 47,203,283 books!