
Stig Rästa
Author of Minu Kennedy
Works by Stig Rästa
Tagged
Common Knowledge
There is no Common Knowledge data for this author yet. You can help.
Members
Reviews
Aus. Vaatamine iseendasse.Vaatamine just nüüd ja praegu, püüd aru saada, mis oli siis ja mis on nüüd. Selgitada natuke, miks nii võis olla - aga samas teadmine, et see kõik, mis oli, pidigi nii olema, et saaks toimuma see, mis praegu on.
Huvitav. Detailid aitasid ennastki viia sinna tagasi, kust me tulnud oleme. 80ndate natuke katkine põlvkond, kes on visatud kõige keskele ja peamiselt oleme pidanud ise hakkama saama. Õppima. Aru saama. Mõistma. Heitlema.
Moodsa aja haigused. show more Mitte kõik. Küll depressioon - jah, see on haigus. Siinkohal on Stig kirjutanud ilmselt nii nagu on. Paanika ja hirm, sellest üle saamine. Kindlasti on palverännak ja raamatu kirjutamine taaskord viis enda paranemise suunas.
Aga kõige huvitavamad olid need lõigud, kus Stig läkski kõrvale - kogu loost, enda loost. Ja rääkis asjadest, milles alati ei räägita (kuigi teatakse). Näiteks kakamine ja mõtted, kui teiste inimestega kohtume (mis me tegelikult mõtleme). Nende mõtete eest lisasin arvutstusele ka kohe ühe tärni ;-)
Elulugu - ei. Elustiili raamat - ei. Arenguromaan on kirjandusteaduses mõiste, millega võiks seda raamatut nimetadada. Kindlasti üks suur samm oma elus, mille kirja panemine aitab mõista ja arusaada, ennast samastada, tunda kaasa või lihtsalt võtta teadmiseks.
Lugege - on seda väärt! Ja läheb tõesti mõnusalt kiiresti, kuigi jätab seejärel hinge mingi kripelduse või närib natuke. Kas me kõik suudame nii ausad olla? Ka iseeendaga? show less
Huvitav. Detailid aitasid ennastki viia sinna tagasi, kust me tulnud oleme. 80ndate natuke katkine põlvkond, kes on visatud kõige keskele ja peamiselt oleme pidanud ise hakkama saama. Õppima. Aru saama. Mõistma. Heitlema.
Moodsa aja haigused. show more Mitte kõik. Küll depressioon - jah, see on haigus. Siinkohal on Stig kirjutanud ilmselt nii nagu on. Paanika ja hirm, sellest üle saamine. Kindlasti on palverännak ja raamatu kirjutamine taaskord viis enda paranemise suunas.
Aga kõige huvitavamad olid need lõigud, kus Stig läkski kõrvale - kogu loost, enda loost. Ja rääkis asjadest, milles alati ei räägita (kuigi teatakse). Näiteks kakamine ja mõtted, kui teiste inimestega kohtume (mis me tegelikult mõtleme). Nende mõtete eest lisasin arvutstusele ka kohe ühe tärni ;-)
Elulugu - ei. Elustiili raamat - ei. Arenguromaan on kirjandusteaduses mõiste, millega võiks seda raamatut nimetadada. Kindlasti üks suur samm oma elus, mille kirja panemine aitab mõista ja arusaada, ennast samastada, tunda kaasa või lihtsalt võtta teadmiseks.
Lugege - on seda väärt! Ja läheb tõesti mõnusalt kiiresti, kuigi jätab seejärel hinge mingi kripelduse või närib natuke. Kas me kõik suudame nii ausad olla? Ka iseeendaga? show less
Statistics
- Works
- 1
- Members
- 3
- Popularity
- #1,791,149
- Rating
- 3.0
- Reviews
- 1
- ISBNs
- 1
